Постановою Виконавчого Комітету Полтавської обласної Ради та бюро КП (Б) У 24 травня 1944 року засновано спеціальне училище по вивченню радіосправи. Після закінчення Великої Вітчизняної війни спеціальність радистки замінили на спеціальність швачки.

У процесі реорганізації училище декілька разів змінювало свою назву. У 1977 році Зіньківське ГПТУ № 10 згідно наказу Держкомітету Ради Міністрів УРСР і наказу обласного управління профтехосвіти реорганізовано в технічне училище № 7.

У 1984 роцізгідно постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР , наказу Держпрофобра УРСР та наказу обласного управління профтехосвіти за № 136 від 15.08.1984 року технічне  училище №7 реорганізовано в ПТУ №25.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.09.2016 р. № 1058 «Про реорганізацію професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області, зміну типу і назви Професійно-технічного училища № 25 м. Зіньків» змінено назву на Регіональний центр професійно-технічної освіти м.Зіньків (далі центр). Установлено, що РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ  М. ЗІНЬКІВ є правонаступником майна, прав та обов’язків Зіньківського професійного аграрного ліцею.

Регіональний центр професійно-технічної освіти м.Зіньків є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня.

Навчальний заклад  у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту»«Про професійно-технічну освіту». «Положенням про професійно-технічний навчальний заклад», «Положенням  про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах».   Нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, що є його засновником. Іншими законодавчими актами України та власним Статутом.

Обсяг прийому та перелік професій, по яких проводиться навчання, відповідає діючим ліцензіям.

Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється для підприємств, установ, організацій. Зокрема: ПП Кафе «Жар-піцца», ПП кафе «Гостинний двір». Районна спілка споживчих товариств, ТОВ «Украгросток», ТОВ «Енергобудальянс», ПАТ АТП 15339.  Та індивідуальних структур Полтавської і Сумської областей. Навчання учнів здійснюється за денною формою навчання. На базі повної загальної середньої освіти. А також на базі базової загальної середньої освіти без отримання повної загальної середньої освіти та із правом отримати повну загальну середню освіту, згідно ліцензії.

Зміст і термін навчання визначені навчальними планами і програмами. Які розроблені на основі типових навчальних планів і програм Державного стандарту професійно-технічної освіти. Головна увага при розробці навчальних програм приділяється вивченню сучасних прогресивних технологій. Передових методів праці, зв’язку теорії з практикою.

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

Заповніть форму і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!