Постановою Виконавчого Комітету Полтавської обласної Ради та бюро КП (Б) У 24 травня 1944 року засновано спеціальне училище по вивченню радіосправи. Після закінчення Великої Вітчизняної війни спеціальність радистки замінили на спеціальність швачки.
У процесі реорганізації училище декілька разів змінювало свою назву. У 1977 році Зіньківське ГПТУ № 10 згідно наказу Держкомітету Ради Міністрів УРСР і наказу обласного управління профтехосвіти реорганізовано в технічне училище № 7.
У 1984 роцізгідно постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР , наказу Держпрофобра УРСР та наказу обласного управління профтехосвіти за № 136 від 15.08.1984 року технічне училище №7 реорганізовано в ПТУ №25.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.09.2016 р. № 1058 «Про реорганізацію професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області, зміну типу і назви Професійно-технічного училища № 25 м. Зіньків» змінено назву на Регіональний центр професійно-технічної освіти м.Зіньків (далі центр). Установлено, що РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ М. ЗІНЬКІВ є правонаступником майна, прав та обов’язків Зіньківського професійного аграрного ліцею.
Регіональний центр професійно-технічної освіти м.Зіньків є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня.
Навчальний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту». «Положенням про професійно-технічний навчальний заклад», «Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах». Нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, що є його засновником. Іншими законодавчими актами України та власним Статутом.
Обсяг прийому та перелік професій, по яких проводиться навчання, відповідає діючим ліцензіям.
Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється для підприємств, установ, організацій. Зокрема: ПП Кафе «Жар-піцца», ПП кафе «Гостинний двір». Районна спілка споживчих товариств, ТОВ «Украгросток», ТОВ «Енергобудальянс», ПАТ АТП 15339. Та індивідуальних структур Полтавської і Сумської областей. Навчання учнів здійснюється за денною формою навчання. На базі повної загальної середньої освіти. А також на базі базової загальної середньої освіти без отримання повної загальної середньої освіти та із правом отримати повну загальну середню освіту, згідно ліцензії.
Зміст і термін навчання визначені навчальними планами і програмами. Які розроблені на основі типових навчальних планів і програм Державного стандарту професійно-технічної освіти. Головна увага при розробці навчальних програм приділяється вивченню сучасних прогресивних технологій. Передових методів праці, зв’язку теорії з практикою.