Перукар – це фахівець в області створення стилю людини за допомогою зачіски.

Сучасний перукар – це не просто людина, що вміє стригти і фарбувати волосся. Перукар повинен бути чарівником, що створює своїм клієнтам унікальні образи. Він створює красу в чистому її вигляді, а краса, як відомо, врятує світ. Майстер перукар виконує роль лікаря, який піклується про стан вашого волосся.

В сучасному житті людини часто не вистачає творчості, краси і свята. Саме тому, сьогодні популярними стали професії сфери моди та перукарського мистецтва. Перукарі, стилісти та візажисти, немов чарівники, роблять людей та світ навколо більш привабливими і приносять у наше життя свято. А отже отримати професію у сфері перукарського мистецтва та манікюрної справи можна безкоштовно в нашому навчальному закладі.

Після закінчення навчального курсу випускники будуть вміти виконувати сучасні модельні чоловічі та жіночі стрижки з урахуванням індивідуальних особливостей людини, виконувати укладку волосся феном різними способами та техніками, вміти фарбувати волосся різними групами барвників та виконувати фарбування різними технологіями наприклад тонування, колорування, омбре, шатуш.

Учні нашого центру беруть участь у різноманітних конкурсах професійної майстерності.

По завершенню навчання наші випускники є гідними конкурентами на ринку праці ,мають можливість працювати в перукарнях різного типу, салонах та студіях краси.

5141 “Перукар (перукар-модельєр)”

Заповніть форму і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!