ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Основними завданнями виховної роботи нашого навчального закладу є:

 • Формування громадської свідомості,  уміння та навичок підтримки та збереження міжособистісної злагоди, здатності враховувати думку інших людей, адекватно оцінювати власні вчинки та вчинки інших;
 • Виховання в учнів чуйності, чесності, правдивості, справедливості, гідності, толерантності, милосердя, взаємодопомоги, товариськості, співпереживання, щирості;
 • Формування у учнів центру позитивної мотивації на здоровий спосіб життя;
 • Посилення ролі сім’ї у вихованні учнів, зміцнення її взаємодії з навчальним закладом;
 • Виховання усвідомлення учнями соціальної значущості праці, розвиненої потреби в трудовій активності;
 • Забезпечувати моральні стосунки в учнівському колективі.
 • Навчати учнів любити людей та життя.
 • Прилучати до духовних національних і загальнолюдських цінностей.
 • Формувати моральне ставлення до людини, праці, природи, батьківщини.
 • Розвивати комунікативні здібності учнів.
 • Забезпечення взаємодії закладу з усіма соціальними інститутами, дотичними до виховання дітей та учнівської молоді, розширення складу суб’єктів виховання, посилення координації їхніх зусиль.
 • Здоров’я наших учнів та здоровий спосіб життя є одним з пріоритетних напрямків роботи колективу. Регулярно проводяться виховні години з формування у учнів центру позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.

До цієї праці залучаються класні керівники, майстри в/н, громадські організації та провідні спеціалісти медичних установ зокрема з районним лікарем інфекціоністом  Криштопою Н.І.

Для цього  ми використовуємо різні форми роботи.

Наші учні активно співпрацюють з громадськими організаціями у формі квестів, бесід, брейн-рингів РЦ ПТО м. Зіньків  вже кілька років співпрацює з Полтавським обласним благодійним фондом «Громадське здоров’я» в рамках діяльності проекту «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для уразливих верств населення».  З учнями працюють лікарі, соціальні працівники, медичні консультанти. Ось і цього разу, напередодні  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом команда фахівців в складі: Андрія Протопопова, Анатолія Волика, Наталії Златопольської та Галини Ткаченко  провела з учнями центру інформаційно-профілактичні лекції, конфіденційні фахові консультації в індивідуальному порядку. Більше 20 учнів виявили бажання пройти  анонімне експрес-тестування на ВІЛ і залишились задоволені результатами.

В РЦ ПТО м. Зіньків є їдальня з повноцінним  збалансованим харчуванням та з  забезпеченням пільгових категорій учнів продуктовими наборами.

Велику увагу педагогічний колектив приділяє співпраці з батьками та рідними учнів, а також з працівниками національної поліції та місцевою владою. Особлива увага звертається на попередження та виявлення фактів насильства в сім’ях учнів. Проводяться  обов’язкові батьківські збори з повісткою дня, яка охоплює всі аспекти життя та навчання учнів.

Порядок денний

 1. Інформування батьків щодо Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»
 2. Ознайомлення батьків з юридичною та адміністративною відповідальністю за вживання спиртних напоїв, куріння, вживання психотропно-активних речовин учнями вдома, в громадських та контроль за перебуванням дітей в позаурочний час.
 3. Інформування батьків про ЗНО та порядок його проведення.
 4. Підготовка до ДКА, виробничої практики. Працевлаштування випускників центру.
 5. Підсумки навчання та поведінки.

Всі активно долучаються до проведення Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства».

В нашому  навчальному закладі активно проводиться волонтерська та благодійна робота. Учні долучаються до проведення благодійних ярмарок та збору коштів, продаючи  товари, виготовлені своїми руками та надаючи послуги.

Проводяться  виховні години до  Міжнародного дня волонтера, запобігання торгівлі людьми.

Цікаво і змістовно проходять зустрічі з волонтерами та нашими випускниками, які знаходяться в АТО та працівниками РВК.  Працівники РВК розповідають  про історію створення збройних сил нашої  країни, життя та здобутки наших солдатів.

Формування громадської свідомості,  уміння та навичок підтримки та збереження міжособистісної злагоди, здатності враховувати думку інших людей, адекватно оцінювати власні вчинки та вчинки інших є пріоритетним напрямком нашого життя. Участь в квестах «Від знань до безпеки» дуже подобається учням.

Педагогічний колектив постійно проводить роботу з протидії  булінгу.  Для цього проводиться регулярні опитування, анкетування та індивідуальна робота.

В РЦ ПТО цікаво проходять святкові та урочисті заходи, дискотеки, конкурси та інші події.

Поделиться в print
Поделиться в email
Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в pinterest
Поделиться в telegram
Заповніть форму і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!